Tore Ahlsén

(Sverige, 1906-1991)
Tore Ahlsén
(Sverige, 1906-1991)

TORE AHLSÉN, trädgårdsstolar, 6 stycken, "Pia" , Gärsnäs.

Stolar med metallstommar och uppfällbara sitsar med träribbor. Sitthöjd ca 49, höjd ca 86 cm vardera.

Slitage, fotavslutningar av plast ställvis med skador, två saknas.

Klubbat pris
5 400
477
497
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
22 jul 2019 21:19
5 400 SEK
11
22 jul 2019 21:19
5 200 SEK
22 jul 2019 21:17
5 000 SEK
10
22 jul 2019 21:17
4 820 SEK
10
22 jul 2019 21:00
3 950 SEK
8
22 jul 2019 20:55
3 750 SEK
9
22 jul 2019 20:52
3 550 SEK
8
22 jul 2019 20:52
3 500 SEK
9
22 jul 2019 20:49
3 300 SEK
8
22 jul 2019 20:49
3 100 SEK
9
22 jul 2019 20:48
2 900 SEK
22 jul 2019 13:45
2 700 SEK
8
22 jul 2019 9:56
2 500 SEK
22 jul 2019 9:56
2 300 SEK
21 jul 2019 19:12
2 000 SEK
20 jul 2019 18:58
1 800 SEK
16 jul 2019 13:31
1 600 SEK
13 jul 2019 22:53
909 SEK
13 jul 2019 22:43
850 SEK
13 jul 2019 11:29
800 SEK
13 jul 2019 11:03
300 SEK