Anders Pehrson

(Sverige, 1912-1982)
Anders Pehrson
(Sverige, 1912-1982)

ANDERS PEHRSON, utomhusbelsyning 1 par "Bumling" Ateljé Lyktan 1900-talets senare del

Koppar, diameter 19, längd 26, höjd 17 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. En saknar lock/överdel

Klubbat pris
5 200
461
481
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
20 jul 2019 14:51
5 200 SEK
20 jul 2019 14:51
5 000 SEK
20 jul 2019 14:41
4 800 SEK
20 jul 2019 14:41
4 600 SEK
20 jul 2019 12:30
4 500 SEK
20 jul 2019 10:29
4 300 SEK
20 jul 2019 10:29
4 100 SEK
20 jul 2019 10:29
4 100 SEK
20 jul 2019 9:55
3 900 SEK
19 jul 2019 19:00
3 700 SEK
19 jul 2019 18:59
3 500 SEK
19 jul 2019 18:59
3 400 SEK
19 jul 2019 18:56
3 200 SEK
16 jul 2019 0:44
3 000 SEK
15 jul 2019 16:13
2 800 SEK
15 jul 2019 16:05
2 600 SEK
15 jul 2019 14:59
2 400 SEK
14 jul 2019 16:43
2 200 SEK
13 jul 2019 20:16
2 000 SEK
12 jul 2019 22:17
1 500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13