TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, "Samsö", Michael Laursen A/S.

Bestående av;
bord , längd 119, bredd 45, höjd 73 cm, fällbart
4 karmstolar, sitthöjd med dyna ca 47 cm, lösa rygg och sittdynor

Åldersrelaterat slitage. Blekt. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 jul 2019 17:33
1 700 SEK
24 jul 2019 12:55
1 600 SEK
24 jul 2019 12:55
1 550 SEK
24 jul 2019 12:54
1 500 SEK
24 jul 2019 12:54
1 400 SEK
24 jul 2019 12:53
1 300 SEK
24 jul 2019 12:53
1 200 SEK
24 jul 2019 12:43
1 100 SEK
24 jul 2019 12:43
1 000 SEK
24 jul 2019 0:30
750 SEK
24 jul 2019 0:30
700 SEK
23 jul 2019 21:32
400 SEK
21 jul 2019 22:43
350 SEK
17 jul 2019 22:36
300 SEK