TRÄDGÅRDSSOFFA, 1800-talets slut.

Bemålat gjutjärn. Längd 130, djup 40 cm. Sitthöjd ca 40 cm, total höjd ca 77,5 cm.

Slitage, senare målning.

Klubbat pris
16 000
1 412
1 473
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
22 jul 2019 19:11
16 000 SEK
22 jul 2019 19:11
15 500 SEK
22 jul 2019 19:11
15 000 SEK
8
22 jul 2019 19:11
15 000 SEK
22 jul 2019 19:09
14 100 SEK
8
22 jul 2019 19:09
13 600 SEK
8
22 jul 2019 19:09
13 500 SEK
22 jul 2019 19:08
13 000 SEK
8
22 jul 2019 19:08
12 600 SEK
8
22 jul 2019 19:07
12 500 SEK
22 jul 2019 19:07
12 000 SEK
22 jul 2019 19:07
11 600 SEK
22 jul 2019 19:07
11 100 SEK
22 jul 2019 19:06
10 600 SEK
22 jul 2019 19:06
10 100 SEK
22 jul 2019 19:05
8 700 SEK
22 jul 2019 19:05
8 500 SEK
22 jul 2019 19:04
7 400 SEK
22 jul 2019 19:04
7 200 SEK
22 jul 2019 12:49
6 200 SEK
22 jul 2019 12:49
6 000 SEK
22 jul 2019 8:29
5 200 SEK
22 jul 2019 6:36
5 000 SEK
21 jul 2019 20:45
4 800 SEK
21 jul 2019 19:32
4 600 SEK
17 jul 2019 22:58
4 400 SEK
15 jul 2019 22:59
4 200 SEK
12 jul 2019 23:17
4 000 SEK
12 jul 2019 20:49
1 500 SEK