TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.

Tvådelade urnor på postament, målade. Total höjd 65 cm vardera.

Slitage, smärre rost.

Klubbat pris
6 400
565
589
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
22 jul 2019 19:08
6 400 SEK
22 jul 2019 19:08
6 200 SEK
22 jul 2019 19:05
6 000 SEK
22 jul 2019 19:04
5 800 SEK
22 jul 2019 19:00
5 600 SEK
22 jul 2019 19:00
5 400 SEK
22 jul 2019 19:00
5 250 SEK
22 jul 2019 18:59
5 200 SEK
22 jul 2019 18:59
5 000 SEK
22 jul 2019 18:12
4 700 SEK
22 jul 2019 18:12
4 500 SEK
15 jul 2019 20:39
4 400 SEK
15 jul 2019 20:39
4 200 SEK
15 jul 2019 20:39
4 200 SEK
15 jul 2019 16:07
4 000 SEK
15 jul 2019 16:07
3 800 SEK
15 jul 2019 15:02
3 760 SEK
15 jul 2019 15:02
3 560 SEK
15 jul 2019 15:02
3 500 SEK
15 jul 2019 15:01
3 200 SEK
15 jul 2019 15:01
3 000 SEK
15 jul 2019 15:01
2 700 SEK
15 jul 2019 15:01
2 500 SEK
15 jul 2019 14:17
2 300 SEK
15 jul 2019 14:17
2 100 SEK
15 jul 2019 9:54
2 099 SEK
13 jul 2019 20:44
1 999 SEK
12 jul 2019 20:47
1 000 SEK