AllmogeInred ute
1168835
KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Med hänklar. Diameter 50-72. Höjd ca 40 cm.

Slitage. Smärre skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jul 15:20
1 200 SEK
27 jul 15:19
1 100 SEK
27 jul 15:19
1 100 SEK
20 jul 21:42
1 000 SEK