KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.

Med hänklar. Diameter 50-72. Höjd ca 40 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
1 200
108
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jul 2019 15:20
1 200 SEK
27 jul 2019 15:19
1 100 SEK
27 jul 2019 15:19
1 100 SEK
20 jul 2019 21:42
1 000 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.