TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr 1900-talets mitt/andra hälft

Rotting, bambu och råglas, soffans längd 150, sitthöjd 43, total höjd 85 cm, bordets längd 99, bredd 64, höjd 60 cm, fåtöljens sitthöjd 42 total höjd 79 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Blekt. Smärre hål i klädsel

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 jul 2019 19:25
3 000 SEK
27 jul 2019 19:01
2 800 SEK
27 jul 2019 15:37
1 500 SEK
27 jul 2019 15:30
600 SEK
26 jul 2019 23:40
400 SEK
23 jul 2019 18:09
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13