1111917
Gaetano Sciolari

Gaetano Sciolari, ljuskrona, 1900-talets andra hälft.

Stomme i patinerad metall. 8 st ljusarmar. Höjd 50 cm. Diameter 60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
208
235
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jun 15:00
2 200 SEK
1 jun 14:59
2 000 SEK
1 jun 14:59
2 000 SEK
1 jun 14:59
1 100 SEK
1 jun 14:59
1 000 SEK