Gaetano Sciolari

(Italien)
Gaetano Sciolari
(Italien)

Gaetano Sciolari, ljuskrona, 1900-talets andra hälft.

Stomme i patinerad metall. 8 st ljusarmar. Höjd 50 cm. Diameter 60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jun 2019 15:00
2 200 SEK
1 jun 2019 14:59
2 000 SEK
1 jun 2019 14:59
2 000 SEK
1 jun 2019 14:59
1 100 SEK
1 jun 2019 14:59
1 000 SEK
26 maj 2019 0:29
300 SEK