TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. 6 vita kupor. Höjd ca 60 cm. Diameter ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
400
39
44
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jun 2019 11:00
400 SEK
1 jun 2019 19:58
350 SEK
30 maj 2019 21:09
300 SEK