1155107
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. 8 vita kupor. Höjd 64 cm. Diameter 48 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 701
161
182
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
8
2 jun 18:58
1 701 SEK
2 jun 18:58
1 601 SEK
8
2 jun 18:57
1 501 SEK
2 jun 18:56
1 401 SEK
2 jun 18:56
1 400 SEK