BERGBOMS, bordslampor , ett par, 1960-tal.

Kvadratiskt skaft i marmor. Höjd inkl. skärm 66 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

2 200
195
204
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
31 maj 2019 22:18
2 200 SEK
28 maj 2019 20:55
2 000 SEK
25 maj 2019 22:37
1 000 SEK