1155995
BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.

Bas av mässing. Cylinderformat skaft av turkost glas, turkos textilskärm. Märkta BERGBOMS B03 B04. Höjd 65 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
9 900
938
1 057
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 maj 10:34
9 900 SEK
26 maj 10:34
9 700 SEK
26 maj 10:34
8 900 SEK
26 maj 10:34
8 700 SEK
26 maj 10:34
6 900 SEK