1159556
BORDSLAMPOR, ett par EWÅ, modell B 4, 1900-talets andra hälft,

Stomme i mässing. Höjd inkl.skärmar 67 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
208
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 jun 20:19
2 200 SEK
2 jun 19:53
2 000 SEK
2 jun 18:14
1 300 SEK
26 maj 21:04
1 200 SEK
26 maj 16:04
1 000 SEK