1159798
KNUT HALLGREN, taklampa, 1900-talets mitt.

Mässing. Femton ljuspunkter. Diameter 53. Höjd 390 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9
Proveniens

Stadsmissionens bullkyrka, Stortorget (Grillska huset).

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 000
474
534
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 jun 15:04
5 000 SEK
30 maj 20:45
3 000 SEK