VÄGGLAMPOR, 5 stycken, 1920-30-tal.

Kupor av glas. Väggfäste av målad metall. En ljuspunkt vardera. Bredd 19,5. Höjd 32 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Smärre nagg.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 jun 2019 21:17
2 400 SEK
28 maj 2019 23:23
2 200 SEK
27 maj 2019 20:32
2 000 SEK
24 maj 2019 14:57
1 600 SEK
24 maj 2019 13:52
1 500 SEK