ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, armbandsur, 35.5 mm.

stål/guld, automatisk, plexiglas, svart urtavla, datum, jubileelänk, viklås, Cert, Januari 1985, box, ytterkartong, extra urtavla medföljer.

Caliber 3035, Verknr. 1211613, Serienr. 8546412, Referensenr. 16013, Boettnr. 16000, Länkreferensnr. 62523.H18.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.

Klubbat pris
31 000
2 751
2 870
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
16 jun 2019 21:21
31 000 SEK
8
16 jun 2019 21:20
30 000 SEK
9
16 jun 2019 18:37
29 000 SEK
14 jun 2019 21:47
28 000 SEK
8
13 jun 2019 16:25
27 000 SEK
9 jun 2019 8:41
26 000 SEK
8 jun 2019 8:26
24 000 SEK
8 jun 2019 1:02
17 000 SEK
7 jun 2019 22:45
16 000 SEK
7 jun 2019 22:31
12 500 SEK
7 jun 2019 22:05
12 000 SEK
7 jun 2019 21:57
10 000 SEK
7 jun 2019 21:28
2 000 SEK
7 jun 2019 14:56
1 000 SEK