1145391
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, armbandsur, 35.5 mm.

stål/guld, automatisk, plexiglas, svart urtavla, datum, jubileelänk, viklås, Cert, Januari 1985, box, ytterkartong, extra urtavla medföljer.

Caliber 3035, Verknr. 1211613, Serienr. 8546412, Referensenr. 16013, Boettnr. 16000, Länkreferensnr. 62523.H18.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.

Placering: Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Z4
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
31 000
2 914
3 284
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
16 jun 21:21
31 000 SEK
8
16 jun 21:20
30 000 SEK
9
16 jun 18:37
29 000 SEK
14 jun 21:47
28 000 SEK
8
13 jun 16:25
27 000 SEK