1143132
Kosti Ahonen
(Född 1920)

KOSTI AHONEN, trärelief, signerad och daterad -72.

"Oss emellan", 111 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I21
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
450
4 748
507
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
29 maj 20:49
450 EUR
29 maj 20:49
430 EUR
29 maj 20:49
400 EUR
29 maj 20:49
380 EUR
29 maj 20:33
321 EUR