Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, trärelief, signerad och daterad -72.

"Oss emellan", 111 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
450
5 072
474
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
29 maj 2019 20:49
450 EUR
29 maj 2019 20:49
430 EUR
29 maj 2019 20:49
400 EUR
29 maj 2019 20:49
380 EUR
29 maj 2019 20:33
321 EUR
29 maj 2019 16:55
301 EUR
29 maj 2019 16:55
300 EUR
29 maj 2019 16:54
270 EUR
29 maj 2019 16:54
250 EUR
29 maj 2019 15:24
200 EUR
28 maj 2019 12:45
90 EUR
26 maj 2019 16:39
84 EUR
22 maj 2019 15:19
60 EUR