1143132
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, trärelief, signerad och daterad -72.

KOSTI AHONEN, trärelief, signerad och daterad -72.

"Oss emellan", 111 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
450
4 850
501
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
29 maj 20:49
450 EUR
29 maj 20:49
430 EUR
29 maj 20:49
400 EUR
29 maj 20:49
380 EUR
29 maj 20:33
321 EUR