Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, kollage, olja på pannå, signerad och daterad -67.

"Påfund", 63.5 x 105 cm, målning 40 x 83 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Slitage.

Klubbat pris
430
4 532
492
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 maj 2019 20:24
430 EUR
29 maj 2019 20:23
410 EUR
29 maj 2019 20:23
400 EUR
29 maj 2019 20:22
320 EUR
29 maj 2019 20:22
300 EUR
29 maj 2019 20:20
220 EUR
28 maj 2019 10:23
200 EUR