1143135
Kosti Ahonen
(Född 1920)

KOSTI AHONEN, kollage, olja på pannå, signerad och daterad -67.

"Påfund", 63.5 x 105 cm, målning 40 x 83 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
430
4 516
484
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 maj 20:24
430 EUR
29 maj 20:23
410 EUR
29 maj 20:23
400 EUR
29 maj 20:22
320 EUR
29 maj 20:22
300 EUR