Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad och daterad -54.

"Komposition med personer", 92 x 73 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
610
6 429
698
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 2019 20:28
610 EUR
29 maj 2019 20:28
600 EUR
29 maj 2019 13:51
320 EUR
24 maj 2019 14:32
300 EUR
24 maj 2019 14:31
240 EUR
24 maj 2019 14:31
220 EUR
23 maj 2019 13:30
200 EUR
21 maj 2019 11:10
145 EUR