KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad och daterad -54.
"Komposition med personer", 92 x 73 cm. Ramen handgjord av konstnären.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
610
6 875
637
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
29 maj 2019 20:28
610 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 maj 2019 20:28
600 EUR
29 maj 2019 13:51
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 maj 2019 14:32
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 maj 2019 14:31
240 EUR
24 maj 2019 14:31
220 EUR
23 maj 2019 13:30
200 EUR
21 maj 2019 11:10
145 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor