Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, skulptur, trä och blandteknik, signerad och daterad -72.

"Trädgårdsmästare", höjd ca 175 cm.

Slitage.

Klubbat pris
630
7 100
657
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (14 bud)
29 maj 2019 20:37
630 EUR
29 maj 2019 20:36
610 EUR
29 maj 2019 20:36
600 EUR
29 maj 2019 20:36
570 EUR
29 maj 2019 20:36
550 EUR
29 maj 2019 20:35
520 EUR
29 maj 2019 20:35
500 EUR
29 maj 2019 20:35
470 EUR
29 maj 2019 20:35
450 EUR
29 maj 2019 20:28
420 EUR
29 maj 2019 20:28
400 EUR
29 maj 2019 15:23
370 EUR
29 maj 2019 15:23
350 EUR
21 maj 2019 18:54
300 EUR