Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, blyertsteckning, signerad och daterad -54.

"Jag själv", bildstorlek 29.5 x 19.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
100
1 054
114
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (1 bud)
29 maj 2019 20:34
100 EUR