Madeleine Pyk – en samling F769

Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, olja på duk, osignerad.

"By i Norden", 72 x 139 cm.

Hål. Slitage.

Klubbat pris
280
2 951
320
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 2019 20:40
280 EUR
29 maj 2019 20:40
260 EUR
29 maj 2019 11:15
242 EUR
29 maj 2019 11:15
222 EUR
28 maj 2019 17:00
200 EUR
28 maj 2019 12:43
120 EUR
25 maj 2019 19:54
110 EUR
22 maj 2019 15:16
100 EUR