1143787
Kosti Ahonen
(Född 1920)

KOSTI AHONEN, olja på duk, osignerad.

"By i Norden", 72 x 139 cm.

Hål. Slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
280
2 955
315
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 20:40
280 EUR
29 maj 20:40
260 EUR
29 maj 11:15
242 EUR
29 maj 11:15
222 EUR
28 maj 17:00
200 EUR