Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, skulptur, trä, signerad och daterad 1971.

Komposition, höjd 158 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
430
4 532
492
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 maj 2019 20:11
430 EUR
29 maj 2019 20:11
410 EUR
29 maj 2019 20:11
320 EUR
29 maj 2019 15:23
300 EUR
29 maj 2019 11:08
110 EUR
28 maj 2019 20:31
100 EUR
22 maj 2019 15:21
80 EUR