Madeleine Pyk – en samling F769

Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, skulptur, trä, signerad.

"Tre tomma ställen", höjd ca. 108 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
550
5 797
629
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (13 bud)
29 maj 2019 19:57
550 EUR
29 maj 2019 19:57
540 EUR
29 maj 2019 19:57
520 EUR
29 maj 2019 19:57
500 EUR
29 maj 2019 19:57
500 EUR
29 maj 2019 19:56
420 EUR
29 maj 2019 19:56
400 EUR
29 maj 2019 19:56
380 EUR
29 maj 2019 19:56
340 EUR
29 maj 2019 19:56
320 EUR
29 maj 2019 19:55
300 EUR
22 maj 2019 15:22
220 EUR
20 maj 2019 18:48
200 EUR