Arne Jones E1299

Kosti Ahonen

(Finland, Född 1920)
Kosti Ahonen
(Finland, Född 1920)

KOSTI AHONEN, olja på masonit, trärelief, signerad och daterad -80.

"Finlandsk krigsveteran", 57 x 40 cm, målning 29 x 21 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
280
2 951
320
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
29 maj 2019 19:47
280 EUR
29 maj 2019 19:47
260 EUR
29 maj 2019 19:47
240 EUR
29 maj 2019 19:47
220 EUR
22 maj 2019 21:11
200 EUR