1143835
Kosti Ahonen
(Född 1920)

KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad och daterad -60.

Ett par, 105 x 68 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
200
2 100
225
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 19:38
200 EUR
29 maj 19:38
150 EUR
29 maj 19:19
140 EUR
29 maj 18:58
130 EUR
28 maj 15:54
120 EUR