Olle Nyman

(Sverige, 1909-1999)
Olle Nyman
(Sverige, 1909-1999)

OLLE NYMAN, Olja på duk/pannå, signerad.

Stilleben. 64 x 46 cm.

Ytsmuts.

Klubbat pris
12 001
1 059
1 105
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
10
11 jul 2019 20:23
12 001 SEK
9
7 jul 2019 14:14
11 501 SEK
8
7 jul 2019 9:14
11 000 SEK
5 jul 2019 13:45
10 500 SEK
8
5 jul 2019 13:05
10 000 SEK
5 jul 2019 8:36
6 700 SEK
4 jul 2019 23:05
6 500 SEK
4 jul 2019 21:41
6 200 SEK
4 jul 2019 17:06
6 000 SEK
4 jul 2019 16:46
4 800 SEK
4 jul 2019 15:35
4 500 SEK
3 jul 2019 11:36
4 200 SEK
3 jul 2019 10:34
4 000 SEK
3 jul 2019 9:57
3 500 SEK
2 jul 2019 17:46
1 500 SEK
2 jul 2019 14:48
1 300 SEK
2 jul 2019 13:44
1 200 SEK
2 jul 2019 11:55
1 000 SEK