Olle Nyman

(Sverige, 1909-1999)
Olle Nyman
(Sverige, 1909-1999)

OLLE NYMAN, olja på pannå, signerad.

Stilleben. 59 x 48,5 cm.

Klubbat pris
13 500
1 198
1 250
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
11 jul 2019 21:27
13 500 SEK
9
11 jul 2019 21:27
13 000 SEK
8
11 jul 2019 21:19
12 500 SEK
9
11 jul 2019 21:19
12 000 SEK
8
11 jul 2019 14:12
11 500 SEK
9
11 jul 2019 14:12
11 000 SEK
8
8 jul 2019 10:38
10 500 SEK
8 jul 2019 10:38
10 000 SEK
7 jul 2019 12:35
9 600 SEK
6 jul 2019 21:11
9 000 SEK
5 jul 2019 8:37
8 700 SEK
4 jul 2019 19:45
8 500 SEK
4 jul 2019 17:09
8 000 SEK
4 jul 2019 16:58
7 500 SEK
4 jul 2019 15:34
7 000 SEK
4 jul 2019 11:14
6 500 SEK
4 jul 2019 0:15
6 000 SEK
3 jul 2019 14:39
5 500 SEK
2 jul 2019 23:48
5 000 SEK
2 jul 2019 20:49
2 300 SEK
2 jul 2019 20:32
2 000 SEK
2 jul 2019 20:24
1 200 SEK
2 jul 2019 15:10
1 000 SEK