Olle Nyman

(Sverige, 1909-1999)
Olle Nyman
(Sverige, 1909-1999)

OLLE NYMAN, olja på duk, signerad O Nyman.

Stilleben. 50 x 40 cm

Ytsmuts.

Klubbat pris
6 000
569
651
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jul 2019 14:42
6 000 SEK
3 jul 2019 14:38
5 100 SEK
2 jul 2019 23:24
4 700 SEK
2 jul 2019 19:13
4 500 SEK
2 jul 2019 18:53
4 200 SEK
2 jul 2019 18:38
4 000 SEK
2 jul 2019 18:12
3 500 SEK
2 jul 2019 17:45
3 300 SEK
2 jul 2019 17:11
3 000 SEK
2 jul 2019 16:41
2 800 SEK
2 jul 2019 14:47
2 400 SEK
2 jul 2019 14:33
2 200 SEK
2 jul 2019 13:44
1 800 SEK
2 jul 2019 12:03
1 500 SEK
2 jul 2019 11:09
1 000 SEK