1157830
VAS, porslin Rörstrand omkring 1900.

Höjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Tillverkningsdefekt vid foten

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 16 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)