BORDSSPEGEL, 1900-talet mitt.

BORDSSPEGEL, 1900-talet mitt.

Stomme i metall. Spegelglas på båda sidor. Vikbar. Höjd 82 cm.

Åldersrelaterat slitage.

1 500
143
163
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
29 maj 2019 21:21
1 500 SEK
29 maj 2019 21:20
1 000 SEK