SPEGEL, sengustaviansk, omkring år 1800.

Förgylld och bronserad. Dekor delvis av pastellage. Upptill och nedtill målade fält av figurscener och arkitekturmotiv. Höjd 179, bredd 78 cm.

Slitage.

Klubbat pris
10 800
953
994
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
1 jun 2019 15:08
10 800 SEK
1 jun 2019 10:32
10 300 SEK
1 jun 2019 10:32
10 000 SEK
1 jun 2019 10:32
9 850 SEK
1 jun 2019 10:32
9 650 SEK
1 jun 2019 10:32
9 450 SEK
1 jun 2019 10:32
9 250 SEK
1 jun 2019 10:32
9 000 SEK
1 jun 2019 10:32
8 800 SEK
1 jun 2019 4:39
8 400 SEK
1 jun 2019 4:39
8 200 SEK
30 maj 2019 12:05
8 000 SEK
30 maj 2019 5:23
5 500 SEK
29 maj 2019 12:29
5 000 SEK
28 maj 2019 5:38
2 000 SEK