Enstensring med en gammalslipad diamant 3.50 ct enligt gravyr kvalitet ca L/M vs

platina, storlek 18.50/58, totalvikt 5 g. Stämplad AEN, Stockholm.

Bruksslitage. Rondistskada.

Klubbat pris
150 000
13 310
14 032
Utropspris
175 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 jun 2019 8:06
150 000 SEK
22 jun 2019 12:07
120 000 SEK
20 jun 2019 19:23
100 000 SEK
20 jun 2019 18:47
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20