Madeleine Pyk – en samling F769

Brosch 18K guld med pärlor, empire

mått 28 X 49 mm, vikt 6 g. Med otydliga svenska tillverkarstämplar, 1844.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 jun 2019 14:53
3 200 SEK
22 jun 2019 9:30
3 000 SEK
21 jun 2019 14:41
2 600 SEK
19 jun 2019 21:58
2 400 SEK
19 jun 2019 20:29
2 200 SEK
19 jun 2019 19:48
2 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20