GUSTAF MÖLLENBORG, smörbytta / skål, silver, Stockholm 1853.

Rund med fat, i form av tunna, diameter 15, höjd 7 cm, vikt 368 gram.

Repor. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 750
261
299
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 maj 2019 23:27
2 750 SEK
29 maj 2019 23:27
2 700 SEK
29 maj 2019 14:32
2 459 SEK
29 maj 2019 14:32
2 259 SEK
25 maj 2019 13:32
2 000 SEK
25 maj 2019 13:19
1 816 SEK
25 maj 2019 8:08
1 410 SEK
24 maj 2019 19:18
1 200 SEK
24 maj 2019 18:23
550 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02