Sergio Bustamente

(Mexiko)
Sergio Bustamente
(Mexiko)

SERGIO BUSTAMENTE, tillskriven, skulptur, mässing och koppar, omkring 1970.

Tucan. Höjd 36 cm.

Ring saknas. Bucklor. Slitage. Märken.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
26 maj 2019 12:04
4 000 SEK
26 maj 2019 12:04
3 800 SEK
26 maj 2019 12:03
3 600 SEK
26 maj 2019 12:03
3 400 SEK
26 maj 2019 10:56
3 200 SEK
26 maj 2019 10:56
3 000 SEK
26 maj 2019 9:58
2 700 SEK
26 maj 2019 9:58
2 500 SEK
24 maj 2019 13:24
2 000 SEK
22 maj 2019 20:55
1 000 SEK