VAS, silver och glas, troligen Frankrike, 1900-talets första hälft.

Stor vas av skärslipat glas med fot och mynning av silver. Dekor av festoner. Otydliga stämplat. Höjd 44 cm.

Gott skick med smärre slitage.

Klubbat pris
3 300
313
358
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
27 maj 2019 16:10
3 300 SEK
8
27 maj 2019 16:10
3 100 SEK
8
27 maj 2019 16:08
3 000 SEK
27 maj 2019 16:08
2 800 SEK
8
27 maj 2019 16:03
2 600 SEK
27 maj 2019 15:21
2 400 SEK
27 maj 2019 15:17
2 200 SEK
27 maj 2019 7:58
2 000 SEK
26 maj 2019 16:39
1 800 SEK
22 maj 2019 21:27
1 200 SEK
21 maj 2019 18:31
1 100 SEK
21 maj 2019 17:16
500 SEK
21 maj 2019 15:49
400 SEK
20 maj 2019 20:24
350 SEK
20 maj 2019 19:17
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14