SPEGLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt.

Bronserade speglar med dekor av pastellage. Ca 61 x 44 cm vardera.

Skador och slitage, ett bakstycke senare. Senare glas.

Klubbat pris
2 200
195
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
26 maj 2019 23:16
2 200 SEK
23 maj 2019 18:31
2 000 SEK