Madeleine Pyk – en samling F769

DOSA, glas, Italien, 1900-talets mitt.

Blått glas, metallbeslag. 6x7x11 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
200
2 106
230
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
27 maj 2019 20:20
200 EUR
27 maj 2019 20:19
180 EUR
27 maj 2019 20:19
170 EUR
22 maj 2019 15:54
160 EUR