Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt.

Förgylld och bronserad. 77 x 31 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 900
370
423
Utropspris
3 000 - 6 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 jun 2019 14:53
3 900 SEK
8 jun 2019 14:53
3 700 SEK
8 jun 2019 14:52
3 400 SEK
8 jun 2019 14:52
3 200 SEK
8 jun 2019 14:51
2 800 SEK
8 jun 2019 14:51
2 600 SEK
8 jun 2019 14:49
2 400 SEK
8 jun 2019 14:49
2 200 SEK
8 jun 2019 13:51
2 000 SEK
6 jun 2019 14:16
1 000 SEK
6 jun 2019 2:29
650 SEK
4 jun 2019 6:34
500 SEK
2 jun 2019 12:42
300 SEK