TIMO SARPANEVA, servis ca 38 dlr, "Kekkerit" för Iittala, 1970/80-tal.

Bestående av;
5 rödvin/öl,
11 vitvin,
11 starkvin,
11 snaps/likör

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 jun 2019 19:18
2 000 SEK
24 jun 2019 19:18
2 000 SEK
21 jun 2019 21:00
1 800 SEK
21 jun 2019 15:36
600 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13