SMÖRGÅSBESTICK, 24 delar, silver, "Diplomat", CG Hallberg, Stockholm 1950-tal.

12 smörgåsgafflar längd 14,5 cm.
12 smörgåsknivar längd 17,5 cm.
Total vikt 690 gram med stålblad.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

1 500
145
166
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
21 jun 2019 19:19
1 500 SEK
20 jun 2019 16:36
550 SEK
19 jun 2019 22:50
500 SEK
17 jun 2019 17:13
350 SEK
17 jun 2019 2:17
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13