1158591
Wäinö Aaltonen
(1894-1966)

WÄINÖ AALTONEN, relief, gips, monogramsignerad.

Bekransad flicka. 26 x 22 cm.

Smärre kantskador, repor, märken.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
540
5 744
608
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (26 bud)
13 jun 20:09
540 EUR
8
13 jun 20:08
520 EUR
13 jun 20:08
515 EUR
8
13 jun 20:04
490 EUR
13 jun 20:03
470 EUR