KAFFESERVIS, 25 dlr, Bing & Gröndahl 1900-talets andra hälft porslin

Bestående av;
12 koppar med fat,
12 assietter,
1 sockerskål med lock

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
5 400
512
586
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
25 maj 2019 20:54
5 400 SEK
25 maj 2019 20:53
5 200 SEK
8
25 maj 2019 20:53
5 000 SEK
25 maj 2019 12:33
4 800 SEK
25 maj 2019 0:35
4 600 SEK
25 maj 2019 0:35
4 500 SEK
24 maj 2019 21:34
4 400 SEK
24 maj 2019 8:49
4 200 SEK
22 maj 2019 22:42
4 000 SEK
22 maj 2019 22:02
3 800 SEK
22 maj 2019 22:02
3 600 SEK
22 maj 2019 22:02
3 600 SEK
21 maj 2019 5:30
3 400 SEK
21 maj 2019 5:30
3 200 SEK
20 maj 2019 16:57
3 000 SEK
18 maj 2019 10:29
2 200 SEK
17 maj 2019 21:49
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13