SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets slut.

Spegel med förgylld och bronserad dekor. 117 x 49 cm.

Smärre slitage. Renoverad, senare bronsering, förgyllning och glas. Glasen och bakstycket något lösa.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jun 2019 17:30
1 800 SEK
3 jun 2019 21:56
1 600 SEK
3 jun 2019 13:31
1 500 SEK