Ole Lynggaard

(Danmark)
Ole Lynggaard
(Danmark)

LYNGGAARD ÖRHÄNGEN 14K guld med 2 cabochonslipade safirer och 4 briljanter 0,18 ct totalt enligt gravyr och 2 mabepärlor

"Uranus", total vikt 23,9 g. Örhängen ca 20 mm i diameter - mabé pärla ca 13 mm. Clips system. Original etui (slitage).

Nagg. Repor. Slitage.

Formgivare

2 000
180
190
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
25 jun 2019 19:53
2 000 SEK
25 jun 2019 10:59
1 100 SEK
25 jun 2019 7:05
650 SEK
24 jun 2019 11:18
600 SEK
24 jun 2019 7:40
500 SEK
23 jun 2019 21:12
300 SEK