SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-talets början

Spegellampetter av mässing med fasettslipat glas. Med två ljusarmar vardera. Höjd 63, bredd 31 cm

Smärre slitage. Lagning. Skadat glas.

Klubbat pris
5 200
493
565
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jun 2019 17:14
5 200 SEK
8 jun 2019 8:43
5 000 SEK
8 jun 2019 8:43
4 800 SEK
7 jun 2019 22:53
3 200 SEK
7 jun 2019 22:53
3 000 SEK
4 jun 2019 8:02
2 800 SEK
4 jun 2019 8:02
2 600 SEK
4 jun 2019 8:02
2 400 SEK
4 jun 2019 8:02
2 200 SEK
3 jun 2019 19:20
2 000 SEK
3 jun 2019 8:11
1 600 SEK
1 jun 2019 21:18
1 500 SEK
31 maj 2019 20:47
1 000 SEK
31 maj 2019 19:58
300 SEK